Sistema de căutare UniTicket.ro vă va ajuta să aflați costul biletelor de avion către Polonia. Vom compara prețurile online și vom găsi cele mai ieftine zboruri către Polonia pe site-urile a 750 de companii aeriene și peste 100 de agenții verificate și de încredere. Tot ce trebuie să faceți este să alegeți datele zborului dumneavoastră.

Prețurile pentru bilete de avion către Polonia

Mai jos veți găsi prețurile pentru zboruri directe către Polonia din orașele România. Pe UniTicket.ro puteți compara costul biletelor de avion la casele de bilete din aeroport, agențiile de turism, sistema de rezervare timp de 5 minute.

București - Varșovia LO 642 LOT Polish Airlines Embraer 195
14:50 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 1 ore 45 min Zbor direct
16:35 Frederic Chopin Aeroportul
de la 78 lei 03 Decembrie 2021
București - Cracovia LO 650 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
06:15 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 1 ore 50 min Zbor direct
08:05 J. Paul II Krakow-Balice
de la 105 lei 14 Decembrie 2021
București - Gdansk RO 315 Tarom Boeing 737-700
06:25 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 5 ore 20 min 1 escală
11:45 Gdansk Lech Walesa Aeroportul
de la 106 lei 14 Decembrie 2021
București - Wroclaw LH 1653 Lufthansa Airbus A319
10:55 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 4 ore 55 min 1 escală
15:50 Wroclaw Aeroportul
A căuta 06 Decembrie 2021
București - Poznan RO 315 Tarom Boeing 737-700
06:25 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 4 ore 55 min 1 escală
11:20 Poznan Aeroportul
de la 130 lei 06 Decembrie 2021
București - Katowice RO 315 Tarom Boeing 737-700
06:25 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 5 ore 5 min 1 escală
11:30 Katowice
A căuta 06 Decembrie 2021
Cluj-Napoca - Varșovia LO 652 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
14:50 Aeroportul Avram Iancu
Durată 1 ore 35 min Zbor direct
16:25 Frederic Chopin Aeroportul
de la 95 lei 20 Ianuarie 2022
Cluj-Napoca - Cracovia LO 654 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
15:35 Aeroportul Avram Iancu
Durată 4 ore 0 min 1 escală
19:35 J. Paul II Krakow-Balice
de la 287 lei 06 Decembrie 2021
Timișoara - Varșovia LH 1661 Lufthansa Canadair Regional Jet 900
15:45 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
Durată 4 ore 40 min 1 escală
20:25 Frederic Chopin Aeroportul
de la 78 lei 01 Decembrie 2021
Timișoara - Cracovia W6 3551 Wizz Air Airbus A320
12:55 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
Durată 6 ore 10 min 1 escală
19:05 J. Paul II Krakow-Balice
A căuta 06 Decembrie 2021
Timișoara - Gdansk W6 3551 Wizz Air Airbus A320
12:55 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
Durată 5 ore 20 min 1 escală
18:15 Gdansk Lech Walesa Aeroportul
A căuta 06 Decembrie 2021
Iași - Varșovia RO 708 Tarom ATR 42/ATR 72 FR/IT
17:25 Aeroportul Internațional Iași
Durată 4 ore 30 min 1 escală
21:55 Frederic Chopin Aeroportul
de la 166 lei 30 Noiembrie 2021
Constanța - Varșovia TK 1066 Turkish Airlines Airbus A321
08:20 Aeroportul Internațional "Mihail Kogălniceanu"
Durată 8 ore 35 min 1 escală
16:55 Frederic Chopin Aeroportul
A căuta 06 Decembrie 2021
Bacău - Gdansk 0B 2011 Blue Air Boeing 737-800
04:50 Aeroportul Internațional "George Enescu"
Durată 13 ore 25 min 1 escală
18:15 Gdansk Lech Walesa Aeroportul
A căuta 06 Decembrie 2021

Costul biletului de avion către Polonia depinde de mulți factori și se schimbă în fiecare zi. Atunci când căutăm, avem în vedere toți acești factori: clasa econom sau clasa business, zbor direct sau cu escală, cu bagaj de cală sau doar cu bagaj de mână, pentru a vă oferi cele mai ieftine zboruri către Polonia.

Zboruri directe către Polonia zboară din 3 de orașe

Avioanele zboară spre Polonia din 3 de orașe. Cele mai populare: București, Chișinău, Cluj-Napoca. Cel mai ieftin bilet vă va costa în direcția București - Varșovia, începând de la 112 lei.

București de la 112 leiChișinău de la 254 leiCluj-Napoca de la 407 lei

2 de companii aeriene zboară spre Polonia

Puteți cumpăra bilete în Polonia pentru un zbor direct la bordul a 2 de companii aeriene. Popular: LOT Polish Airlines, Wizz Air. Cel mai rapid zbor spre Polonia este 01:35, operat de LOT Polish Airlines (LO 652) pe ruta Cluj-Napoca - Varșovia

  • LOT Polish Airlines
  • Wizz Air
  • 2 de modele de aeronave zboară spre Polonia

    Cele mai populare aeronave: DeHavilland Dash 8 Q400, Embraer 195. Cea mai rapidă aeronavă a LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400, pe ruta Cluj-Napoca - Varșovia. Pleacă la 14:50 de la Aeroportul Avram Iancu și ajunge la Frederic Chopin Aeroportul la 16:25, timpul de călătorie este 01:35.

  • DeHavilland Dash 8 Q400
  • Embraer 195
  • Aeroporturile din Polonia

    Zbor spre 2 de aeroporturi din Polonia din 3 de orașe. Cele mai populare aeroporturi din Polonia sunt: Frederic Chopin Aeroportul, J. Paul II Krakow-Balice.

    Frederic Chopin Aeroportul de la 112 leiJ. Paul II Krakow-Balice de la 246 lei

    Orașe din Polonia

    Pentru a căuta zboruri către Polonia pe zboruri regulate sau charter ale companiilor aeriene, selectați orașul de destinație din lista de mai jos. Pe pagina orașului, puteți să vă familiarizați cu prețurile biletelor, promoțiile și ofertele speciale ale companiilor aeriene către orașul selectat.предложениями авиакомпаний в выбранный город.

    Bilete de avion către Polonia
    Polonia

    Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

    Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. UniTicket.ro-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Politica privind cookie-urile. Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul UniTicket.ro.