Prețurile pentru bilete de avion din Bari către Cluj-Napoca

Găsiți zboruri ieftine din Bari către Cluj-Napoca și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind UniTicket.ro. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț de 893 de lei, cu o dată de plecare pe 29 August 2024.

Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Dum
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 

Cel mai ieftin zbor Bari - Cluj-Napoca găsit la ziua de astăzi. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este de la 893 lei, cu plecarea la 29 August 2024. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi de la 1 670 lei. Acest bilet a fost găsit 2 zile acum, cu datele de plecare spre Cluj-Napoca pe 14 Septembrie 2024 an, înapoi la Bari, pe 21 Septembrie 2024 an

Bilete de avion Bari - Cluj-Napoca (BRI - CLJ)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Bari la Cluj-Napoca pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Criterii de selectare: Pentru cele mai apropiate dateIeftine bilete de avionDurata călătorieiZboruri directe
07.07.2024 Duminică
de la 1 375 lei
Economică Găsit 2024-06-20
2 escale 16 ore 0 min
Găsiți zboruri
15.07.2024 Luni
de la 1 605 lei
Economică Găsit alaltăieri
2 escale 11 ore 40 min
Găsiți zboruri
20.07.2024 Sâmbătă
de la 1 666 lei
Economică Găsit ieri
2 escale 34 ore 10 min
Găsiți zboruri
27.07.2024 Sâmbătă
de la 1 670 lei
Economică Găsit alaltăieri
2 escale 29 ore 50 min
Găsiți zboruri
20.07.2024 Sâmbătă
de la 1 675 lei
Economică Găsit ieri
1 escală 18 ore 15 min
Găsiți zboruri
27.07.2024 Sâmbătă
de la 1 787 lei
Economică Găsit alaltăieri
1 escală 5 ore 45 min
Găsiți zboruri
15.07.2024 Luni
de la 1 787 lei
Economică Găsit alaltăieri
1 escală 5 ore 45 min
Găsiți zboruri
07.07.2024 Duminică
de la 1 942 lei
Economică Găsit 2024-06-20
1 escală 20 ore 5 min
Găsiți zboruri

Zboruri dus-întors Bari - Cluj-Napoca

Costul biletelor de avion pe ruta Bari - Cluj-Napoca (România) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 2 zile acum, prețul său a fost de la 1 670 lei, pleacă spre Cluj-Napoca pe 14 Septembrie 2024 an și se întoarce la Bari la 21 Septembrie 2024 an.

Criterii de selectare: Pentru cele mai apropiate dateIeftine bilete de avionDurata șederiiZboruri directe
Air Dolomiti EN 7431 Zbor de noapte
Plecare 14.09.24 04:00, Sâ
1 escală Durata șederii 7 zile
Retur 21.09.24 15:15, Sâ
Air Dolomiti EN 7431 Zbor de noapte
Plecare 30.06.24 04:00, Dum
1 escală Durata șederii 6 zile
Retur 06.07.24 03:10, Sâ
Turkish Airlines TK 1446 Zbor de dimineață
Plecare 21.09.24 07:00, Sâ
2 escale Durata șederii 7 zile
Retur 28.09.24 11:15, Sâ
Turkish Airlines TK 1446 Zbor de dimineață
Plecare 29.06.24 07:00, Sâ
2 escale Durata șederii 3 zile
Retur 02.07.24 18:00, Ma

Orarul de zboruri Bari - Cluj-Napoca 2024

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Bari și la ce oră sosesc în Cluj-Napoca. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Orarul zborurilor nu a fost găsit

Selectați o dată pentru a căuta zboruri ieftine către destinație.

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Informații zbor de la Bari la Cluj-Napoca

Zborul de la Bari la Cluj-Napoca, cu excepția escalei, durează de 01:37 ore, distanța dintre orașe este de 831 km sau 516 mile. Primul avion de dimineață de la Bari pleacă spre Cluj-Napoca la 13:50. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 14:55.

Airplane

Doar dus

de la 893 lei

Airplane

Dus-întors

de la 1 670 lei

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

13:50

The latest flight

Durata zborului

01:40

distance

Distanța

831 km

Cel mai rapid bilet de avion Bari - Cluj-Napoca de la Wizz Air cu numărul cursei W6 3398 zboară la 01:40 minute cu plecare de la Palese Aeroportul la ora 13:50 și ajunge la 15:30 la Aeroportul Avram Iancu. Acest zbor este operat pe o avia linie modernă Airbus A320.

Linii aeriene

Zbor direct

1 companii aeriene zboară de la Bari la Cluj-Napoca cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este Wizz Air.

  • Wizz Air: W6 3398

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Bari la Cluj-Napoca de la 3 companii aeriene:

  • Wizz Air: București
  • Alitalia: Roma
  • Ryanair: Helsinki, Milano

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Bari este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 1 aeroport din Cluj-Napoca.

Aeroporturile din Bari

Palese Aeroportul  ~ 8 km*

Aeroporturile din Cluj-Napoca

Aeroportul Avram Iancu  ~ 9 km*

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Bari - Cluj-Napoca zboară 1 modele de aeronave de la 1 companii aeriene. Cel mai rapid avion Airbus A320, de la compania Wizz Air.

  • Airbus A320

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Bari la Cluj-Napoca cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Bari către România

Lista biletelor de avion din Bari către România achiziționate pe site-ul UniTicket.ro în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Bari - București W6 3166 Wizz Air Airbus A320
16:05 Palese Aeroportul
Durată 1 ore 40 min Zbor direct
17:45 Aeroportul Internațional Henri Coandă
de la 253 lei 30 Iunie 2024
Bari - Cluj-Napoca W6 3398 Wizz Air Airbus A320
13:50 Palese Aeroportul
Durată 1 ore 40 min Zbor direct
15:30 Aeroportul Avram Iancu
de la 893 lei 29 August 2024
Bari - Craiova U2 2834 EasyJet Airbus A320
14:25 Palese Aeroportul
Durată 7 ore 0 min 1 escală
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 30 Iunie 2024
Bari - Timișoara W6 3550 Wizz Air Airbus A320
22:35 Palese Aeroportul
Durată 1 ore 20 min Zbor direct
23:55 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
de la 986 lei 23 August 2024
Bari - Iași W6 3838 Wizz Air Airbus A320
17:30 Palese Aeroportul
Durată 1 ore 55 min Zbor direct
19:25 Aeroportul Internațional Iași
de la 1 081 lei 30 Iunie 2024

Zboruri ieftine de la Italia la Cluj-Napoca

Cele mai ieftine zboruri din orașele din Italia la Cluj-Napoca găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

Roma - Cluj-Napoca W6 3386 Wizz Air Airbus A320
17:45 Ciampino-G. B. Pastine
Durată 2 ore 10 min Zbor direct
19:55 Aeroportul Avram Iancu
de la 467 lei 16 Iulie 2024
Milano - Cluj-Napoca 0B 160 Blue Air Boeing 737-800
15:35 Milano Malpensa Aeroportul
Durată 5 ore 15 min 1 escală
20:50 Aeroportul Avram Iancu
de la 330 lei 04 August 2024
Veneția - Cluj-Napoca W6 3392 Wizz Air Airbus A320
16:35 Treviso Aeroportul
Durată 1 ore 45 min Zbor direct
18:20 Aeroportul Avram Iancu
de la 870 lei 05 Septembrie 2024
Rimini - Cluj-Napoca BV 3352 Blue Panorama Airlines Boeing 737
07:35 Miramare Aeroportul
Durată 16 ore 0 min 2 escale
23:35 Aeroportul Avram Iancu
A căuta 30 Iunie 2024
Catania - Cluj-Napoca W6 3152 Wizz Air Airbus A321
13:35 Catania-Fontanarossa Aeroportul
Durată 6 ore 30 min 1 escală
20:05 Aeroportul Avram Iancu
de la 982 lei 04 August 2024
Din Bari de la 1 925 lei! Oferte speciale de la compania aeriană Wizz Air Malta
de la 1 925 lei Mai sunt 22 zile
Date de vânzare 01 Iunie 2024 Datele zborului: 14 Iulie 2024
Bari - Chișinău Doar dus, Economică - de la 1 925 lei
Selectați datele
Din Bari de la 629 lei! Oferte speciale de la compania aeriană Air Serbia
de la 629 lei Mai sunt 86 zile
Date de vânzare 01 Iunie 2024 Datele zborului: 02 Septembrie 2024
Bari - Istanbul Doar dus, Economică - de la 629 lei
Selectați datele
Din Bari de la 716 lei! Oferte speciale de la compania aeriană Turkish Airlines
de la 716 lei Mai sunt 121 zi
Date de vânzare 01 Iunie 2024 Datele zborului: 22 Octombrie 2024
Bari - Istanbul Doar dus, Economică - de la 716 lei
Selectați datele
Din Bari de la 739 lei! Oferte speciale de la compania aeriană Volotea
de la 739 lei Mai sunt 59 zile
Date de vânzare 01 Iunie 2024 Datele zborului: 21 August 2024
Bari - Istanbul Doar dus, Economică - de la 739 lei
Selectați datele

Cluj-Napoca

Bilete de avion din Bari către Cluj-Napoca
Cluj-Napoca
Copyright © 2016-2024. Toate drepturile sunt rezervate. UniTicket.ro-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Politica privind cookie-urile. Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul UniTicket.ro.