Prețurile pentru bilete de avion din Chișinău către Heraklion

Găsiți zboruri ieftine din Chișinău către Heraklion și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind UniTicket.ro. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț de 237 de lei, cu o dată de plecare pe 20 Septembrie 2021.

Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Dum
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 

Cel mai ieftin zbor Chișinău - Heraklion găsit la ziua de 4 zile acum. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este de la 237 lei, cu plecarea la 20 Septembrie 2021. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi de la 482 lei. Acest bilet a fost găsit 4 zile acum, cu datele de plecare spre Heraklion pe 09 Septembrie 2021 an, înapoi la Chișinău, pe 15 Septembrie 2021 an

Bilete de avion Chișinău - Heraklion (KIV - HER)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Chișinău la Heraklion pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Criterii de selectare: Pentru cele mai apropiate dateIeftine bilete de avionDurata călătorieiZboruri directe
29.08.2021 Duminică
de la 681 lei KupiBilet.ru
Economică Găsit 2021-07-23
2 escale 65 ore 45 min
Găsiți zboruri
04.08.2021 Miercuri
de la 748 lei Aviakassa
Economică Găsit 2021-07-21
3 escale 49 ore 10 min
Găsiți zboruri
19.08.2021 Joi
de la 770 lei Aviakassa
Economică Găsit 2021-07-22
3 escale 53 ore 40 min
Găsiți zboruri
05.08.2021 Joi
de la 835 lei Aviakassa
Economică Găsit ieri
3 escale 71 ore 35 min
Găsiți zboruri
27.08.2021 Vineri
de la 916 lei KupiBilet.ru
Economică Găsit alaltăieri
2 escale 30 ore 25 min
Găsiți zboruri
28.08.2021 Sâmbătă
de la 927 lei Aviakassa
Economică Găsit 2021-07-23
2 escale 69 ore 0 min
Găsiți zboruri
22.08.2021 Duminică
de la 936 lei Tickets.ru
Economică Găsit 2021-07-23
2 escale 49 ore 50 min
Găsiți zboruri
20.08.2021 Vineri
de la 966 lei Aviakassa
Economică Găsit 2021-07-20
3 escale 96 ore 30 min
Găsiți zboruri
14.08.2021 Sâmbătă
de la 969 lei Aviakassa
Economică Găsit 2021-07-20
2 escale 71 ore 30 min
Găsiți zboruri
01.08.2021 Duminică
de la 969 lei Aviakassa
Economică Găsit alaltăieri
3 escale 68 ore 15 min
Găsiți zboruri
09.08.2021 Luni
de la 977 lei Aviakassa
Economică Găsit 2021-07-19
3 escale 64 ore 15 min
Găsiți zboruri
20.08.2021 Vineri
de la 983 lei Aviakassa
Economică Găsit ieri
3 escale 77 ore 10 min
Găsiți zboruri
28.08.2021 Sâmbătă
de la 994 lei KupiBilet.ru
Economică Găsit 2021-07-19
2 escale 71 ore 20 min
Găsiți zboruri
11.08.2021 Miercuri
de la 997 lei KupiBilet.ru
Economică Găsit 2021-07-19
2 escale 48 ore 45 min
Găsiți zboruri
20.08.2021 Vineri
de la 1 069 lei Aviakassa
Economică Găsit 2021-07-20
3 escale 70 ore 35 min
Găsiți zboruri
07.08.2021 Sâmbătă
de la 1 090 lei Aviakassa
Economică Găsit 2021-07-22
3 escale 73 ore 5 min
Găsiți zboruri
09.08.2021 Luni
de la 1 098 lei KupiBilet.ru
Economică Găsit 2021-07-20
2 escale 76 ore 35 min
Găsiți zboruri
05.08.2021 Joi
de la 1 104 lei Aviakassa
Economică Găsit 2021-07-20
3 escale 64 ore 30 min
Găsiți zboruri
24.08.2021 Marţi
de la 1 110 lei KupiBilet.ru
Economică Găsit 2021-07-21
1 escală 54 ore 45 min
Găsiți zboruri
28.08.2021 Sâmbătă
de la 1 126 lei Kiwi.com
Economică Găsit 2021-07-23
1 escală 22 ore 20 min
Găsiți zboruri
07.08.2021 Sâmbătă
de la 1 129 lei KupiBilet.ru
Economică Găsit 2021-07-20
2 escale 81 ore 20 min
Găsiți zboruri
25.08.2021 Miercuri
de la 1 151 lei Kiwi.com
Economică Găsit 2021-07-23
1 escală 22 ore 40 min
Găsiți zboruri
26.08.2021 Joi
de la 1 165 lei Kiwi.com
Economică Găsit 2021-07-23
1 escală 18 ore 25 min
Găsiți zboruri
21.08.2021 Sâmbătă
de la 1 169 lei Aviakassa
Economică Găsit 2021-07-20
3 escale 65 ore 5 min
Găsiți zboruri
27.08.2021 Vineri
de la 1 169 lei Mytrip.com
Economică Găsit 2021-07-23
2 escale 30 ore 20 min
Găsiți zboruri
19.08.2021 Joi
de la 1 177 lei Kissandfly
Economică Găsit 2021-07-19
2 escale 48 ore 5 min
Găsiți zboruri
07.08.2021 Sâmbătă
de la 1 201 lei Aviakassa
Economică Găsit ieri
2 escale 36 ore 25 min
Găsiți zboruri
05.08.2021 Joi
de la 1 212 lei Kissandfly
Economică Găsit 2021-07-20
2 escale 33 ore 50 min
Găsiți zboruri
08.08.2021 Duminică
de la 1 218 lei Aviakassa
Economică Găsit 2021-07-19
2 escale 51 ore 15 min
Găsiți zboruri
03.08.2021 Marţi
de la 1 224 lei Kissandfly
Economică Găsit 2021-07-20
2 escale 54 ore 35 min
Găsiți zboruri

Zboruri dus-întors Chișinău - Heraklion

Costul biletelor de avion pe ruta Chișinău - Heraklion (Grecia) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 4 zile acum, prețul său a fost de la 482 lei, pleacă spre Heraklion pe 09 Septembrie 2021 an și se întoarce la Chisinau la 15 Septembrie 2021 an.

Criterii de selectare: Pentru cele mai apropiate dateIeftine bilete de avionDurata șederiiZboruri directe
Wizz Air W6 6917 Zbor de zi
Plecare 09.09.21 11:30, Jo
2 escale Durata șederii 6 zile
Retur 15.09.21 14:20, Mi
Wizz Air W6 6917 Zbor de zi
Plecare 12.09.21 11:30, Dum
2 escale Durata șederii 7 zile
Retur 19.09.21 15:30, Dum
Wizz Air W6 6917 Zbor de zi
Plecare 02.09.21 11:30, Jo
2 escale Durata șederii 5 zile
Retur 07.09.21 12:15, Ma
Wizz Air W9 6937 Zbor de noapte
Plecare 04.10.21 03:15, Lu
1 escală Durata șederii 5 zile
Retur 09.10.21 12:00, Sâ
Wizz Air W6 6917 Zbor de zi
Plecare 23.09.21 11:30, Jo
1 escală Durata șederii 7 zile
Retur 30.09.21 12:30, Jo
5W-Rail&Shuttle 5W 7076 Zbor de seară
Plecare 04.09.21 18:15, Sâ
2 escale Durata șederii 7 zile
Retur 11.09.21 07:40, Sâ
Wizz Air W6 6917 Zbor de zi
Plecare 29.08.21 11:30, Dum
2 escale Durata șederii 7 zile
Retur 05.09.21 20:20, Dum
Wizz Air W6 6925 Zbor de dimineață
Plecare 13.09.21 09:05, Lu
2 escale Durata șederii 10 zile
Retur 23.09.21 12:30, Jo
Wizz Air W6 6903 Zbor de zi
Plecare 27.08.21 11:20, Vi
2 escale Durata șederii 4 zile
Retur 31.08.21 11:30, Ma
Wizz Air W9 6915 Zbor de zi
Plecare 28.08.21 11:50, Sâ
2 escale Durata șederii 2 zile
Retur 30.08.21 18:20, Lu
Wizz Air W6 6917 Zbor de zi
Plecare 22.08.21 11:30, Dum
2 escale Durata șederii 6 zile
Retur 28.08.21 13:00, Sâ
Wizz Air W6 6971 Zbor de noapte
Plecare 22.06.22 03:20, Mi
Zbor direct Durata șederii 7 zile
Retur 29.06.22 06:20, Mi
Wizz Air W9 6915 Zbor de zi
Plecare 14.08.21 11:50, Sâ
2 escale Durata șederii 14 zile
Retur 28.08.21 15:00, Sâ
Wizz Air W9 3797 Zbor de seară
Plecare 11.08.21 18:55, Mi
2 escale Durata șederii 7 zile
Retur 18.08.21 10:40, Mi
Wizz Air W6 3795 Zbor de dimineață
Plecare 24.08.21 05:10, Ma
1 escală Durata șederii 10 zile
Retur 03.09.21 12:35, Vi
Wizz Air W6 3795 Zbor de noapte
Plecare 26.07.21 04:05, Lu
2 escale Durata șederii 7 zile
Retur 01.08.21 20:20, Dum
Wizz Air W6 3791 Zbor de dimineață
Plecare 25.08.21 10:20, Mi
1 escală Durata șederii 7 zile
Retur 01.09.21 20:25, Mi
Fly One 5F 447 Zbor de dimineață
Plecare 26.08.21 10:10, Jo
1 escală Durata șederii 9 zile
Retur 04.09.21 12:00, Sâ
Wizz Air W6 6917 Zbor de zi
Plecare 08.08.21 11:30, Dum
2 escale Durata șederii 7 zile
Retur 15.08.21 18:20, Dum
Wizz Air W6 6907 Zbor de dimineață
Plecare 03.08.21 10:50, Ma
2 escale Durata șederii 8 zile
Retur 11.08.21 14:20, Mi
Wizz Air W9 6937 Zbor de noapte
Plecare 12.08.21 03:20, Jo
1 escală Durata șederii 28 zile
Retur 09.09.21 06:30, Jo
Wizz Air W6 6903 Zbor de zi
Plecare 18.08.21 11:20, Mi
2 escale Durata șederii 10 zile
Retur 28.08.21 13:00, Sâ
Tarom RO 202 Zbor de dimineață
Plecare 02.08.21 06:30, Lu
2 escale Durata șederii 28 zile
Retur 29.08.21 18:50, Dum
Wizz Air W6 3791 Zbor de noapte
Plecare 16.08.21 04:40, Lu
1 escală Durata șederii 13 zile
Retur 29.08.21 04:50, Dum

Orarul de zboruri Chișinău - Heraklion 2021

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Chișinău și la ce oră sosesc în Heraklion. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Orarul zborurilor nu a fost găsit

Selectați o dată pentru a căuta zboruri ieftine către destinație.

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Informații zbor de la Chișinău la Heraklion

Zborul de la Chișinău la Heraklion, cu excepția escalei, durează de 02:17 ore, distanța dintre orașe este de 1325 km sau 823 mile. Primul avion de dimineață de la Chișinău pleacă spre Heraklion la 14:00. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 07:35.

Airplane

Doar dus

de la 237 lei

Airplane

Dus-întors

de la 482 lei

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

14:00

The latest flight

Durata zborului

09:20

distance

Distanța

1325 km

Cel mai rapid bilet de avion Chișinău - Heraklion de la UIA cu numărul cursei PS 898 zboară la 09:20 minute cu plecare de la Aeroportul Internațional Chișinău la ora 05:10 și ajunge la 14:30 la Heraklion Aeroportul. Acest zbor este operat pe o avia linie modernă Boeing 737-900.

Linii aeriene

Zbor direct

0 companii aeriene zboară de la Chișinău la Heraklion cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este .

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Chișinău la Heraklion de la 5 companii aeriene:

  • Turkish Airlines: Istanbul, Atena
  • Air Moldova: Istanbul, Atena, Moscova
  • Tarom: București, Salonic, Roma
  • UIA: Kiev, Atena
  • Austrian Airlines: Viena, Atena

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Chișinău este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 1 aeroport din Heraklion.

Aeroporturile din Chișinău

Aeroportul Internațional Chișinău  ~ 13 km*

Aeroporturile din Heraklion

Heraklion Aeroportul  ~ 1 km*

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Chișinău - Heraklion zboară 10 modele de aeronave de la 5 companii aeriene. Cel mai rapid avion Boeing 737-900, de la compania UIA.

  • ATR 42/ATR 72 FR/IT
  • Airbus A319
  • Airbus A320
  • Airbus A321
  • Airbus A330-300
  • Boeing 737
  • Boeing 737-800
  • Boeing 737-900
  • Embraer 190
  • Embraer 195

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Chișinău la Heraklion cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Chișinău către Grecia

Lista biletelor de avion din Chișinău către Grecia achiziționate pe site-ul UniTicket.ro în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Chișinău - Atena W6 6905 Wizz Air Airbus A320
18:45 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 2 ore 5 min Zbor direct
20:50 Eleftherios Venizelos
de la 184 lei 27 Septembrie 2021
Chișinău - Salonic 9U 619 Air Moldova Embraer 190
07:00 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 1 ore 35 min Zbor direct
08:35 Thessaloniki
de la 161 lei 09 Septembrie 2021
Chișinău - Heraklion PS 898 UIA Boeing 737-900
05:10 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 9 ore 20 min 2 escale
14:30 Heraklion Aeroportul
de la 237 lei 20 Septembrie 2021
Chișinău - Kerkyra 9U 547 Air Moldova Airbus A319
04:00 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 9 ore 10 min 2 escale
13:10 Ioannis Kapodistrias Aeroportul
de la 239 lei 04 August 2021
Chișinău - Zakinthos RO 210 Tarom ATR 72
02:25 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 10 ore 5 min 2 escale
12:30 Zakinthos Aeroportul
de la 260 lei 09 Septembrie 2021

Zboruri ieftine de la Moldova la Heraklion

Cele mai ieftine zboruri din orașele din Moldova la Heraklion găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

Chișinău - Heraklion PS 898 UIA Boeing 737-900
05:10 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 9 ore 20 min 2 escale
14:30 Heraklion Aeroportul
de la 237 lei 20 Septembrie 2021

Heraklion

Bilete de avion din Chișinău către Heraklion
Heraklion
Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. UniTicket.ro-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Politica privind cookie-urile. Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul UniTicket.ro.