Prețurile pentru bilete de avion din Paris către Cluj-Napoca

Găsiți zboruri ieftine din Paris către Cluj-Napoca și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind UniTicket.ro. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț , cu o dată de plecare pe 01 Ianuarie 1970.

Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Dum
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
 

Cel mai ieftin zbor Paris - Cluj-Napoca găsit la ziua de 2663 săptămâni acum. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este , cu plecarea la 01 Ianuarie 1970. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi de la 468 lei. Acest bilet a fost găsit 4 zile acum, cu datele de plecare spre Cluj-Napoca pe 09 Martie 2021 an, înapoi la Paris, pe 20 Martie 2021 an

Bilete de avion Paris - Cluj-Napoca (PAR - CLJ)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Paris la Cluj-Napoca pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Zboruri dus-întors Paris - Cluj-Napoca

Costul biletelor de avion pe ruta Paris - Cluj-Napoca (România) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 4 zile acum, prețul său a fost de la 468 lei, pleacă spre Cluj-Napoca pe 09 Martie 2021 an și se întoarce la Paris la 20 Martie 2021 an.

Criterii de selectare: Pentru cele mai apropiate dateIeftine bilete de avionDurata șederiiZboruri directe
British Airways BA 309 Zbor de zi
Plecare 06.02.21 13:00, Sâ
1 escală Durata șederii 2 zile
Retur 08.02.21 08:15, Lu

Orarul de zboruri Paris - Cluj-Napoca 2021

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Paris și la ce oră sosesc în Cluj-Napoca. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Peste 6 zboruri pe săptămână, care durează de la 2ore 35min. Ora locală de plecare și sosire este indicată.
08:3012:05
Wizz Air W63332 Wizz Air W63332
BVA → CLJ
Lu - - - Vi - -
Aflați prețul
08:5512:30
Wizz Air W63332 Wizz Air W63332
BVA → CLJ
- Ma - - - - -
Aflați prețul
09:0512:40
Wizz Air W63332 Wizz Air W63332
BVA → CLJ
- - Mi - - - Dum
Aflați prețul
09:2513:00
Wizz Air W63332 Wizz Air W63332
BVA → CLJ
- - - Jo - - -
Aflați prețul

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Informații zbor de la Paris la Cluj-Napoca

Zborul de la Paris la Cluj-Napoca, cu excepția escalei, durează de 02:39 ore, distanța dintre orașe este de 1602 km sau 995 mile. Primul avion de dimineață de la Paris pleacă spre Cluj-Napoca la 10:15. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 22:55.

Airplane

Doar dus

Airplane

Dus-întors

de la 468 lei

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

10:15

The latest flight

Durata zborului

02:35

distance

Distanța

1602 km

Cel mai rapid bilet de avion Paris - Cluj-Napoca de la Wizz Air cu numărul cursei W6 3332 zboară la 02:35 minute cu plecare de la Beauvais-Tille Aeroportul la ora 10:15 și ajunge la 12:50 la Aeroportul Avram Iancu. Acest zbor este operat pe o avia linie modernă Airbus A320.

Linii aeriene

Zbor direct

1 companii aeriene zboară de la Paris la Cluj-Napoca cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este Wizz Air.

  • Wizz Air: W6 3332, W6 3334

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Paris la Cluj-Napoca de la 6 companii aeriene:

  • Tarom: București
  • Air France: București, Varșovia, Istanbul
  • Lufthansa: München, Frankfurt
  • Turkish Airlines: Istanbul
  • Vueling: Barcelona
  • British Airways: Helsinki

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Paris este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 1 aeroport din Cluj-Napoca.

Aeroporturile din Paris

Beauvais-Tille Aeroportul  ~ 68 km* de la 161 lei

Aeroporturile din Cluj-Napoca

Aeroportul Avram Iancu  ~ 9 km* de la 113 lei

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Paris - Cluj-Napoca zboară 1 modele de aeronave de la 1 companii aeriene. Cel mai rapid avion Airbus A320, de la compania Wizz Air.

  • Airbus A320

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Paris la Cluj-Napoca cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Paris către România

Lista biletelor de avion din Paris către România achiziționate pe site-ul UniTicket.ro în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Paris - București 0B 196 Blue Air Boeing 737-500
11:50 Charles de Gaulle Aeroportul
Durată 2 ore 50 min Zbor direct
14:40 Aeroportul Internațional Henri Coandă
de la 78 lei 24 Ianuarie 2021
Paris - Cluj-Napoca W6 3332 Wizz Air Airbus A320
10:15 Beauvais-Tille Aeroportul
Durată 2 ore 35 min Zbor direct
12:50 Aeroportul Avram Iancu
A căuta 24 Ianuarie 2021
Paris - Craiova AF 1730 Air France Airbus A319
13:30 Charles de Gaulle Aeroportul
Durată 7 ore 55 min 1 escală
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
de la 393 lei 11 Aprilie 2021
Paris - Timișoara W6 3522 Wizz Air Airbus A320
14:20 Beauvais-Tille Aeroportul
Durată 2 ore 20 min Zbor direct
16:40 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
de la 115 lei 18 Ianuarie 2021
Paris - Iași W6 3664 Wizz Air Airbus A320
09:55 Beauvais-Tille Aeroportul
Durată 2 ore 55 min Zbor direct
12:50 Aeroportul Internațional Iași
de la 191 lei 24 Ianuarie 2021

Toate zborurile din Paris

Zboruri ieftine de la Franţa la Cluj-Napoca

Cele mai ieftine zboruri din orașele din Franţa la Cluj-Napoca găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

Paris - Cluj-Napoca W6 3332 Wizz Air Airbus A320
10:15 Beauvais-Tille Aeroportul
Durată 2 ore 35 min Zbor direct
12:50 Aeroportul Avram Iancu
A căuta 24 Ianuarie 2021
Nisa - Cluj-Napoca AZ 355 Alitalia Airbus A319
09:15 Cote D'Azur Aeroportul
Durată 6 ore 40 min 1 escală
15:55 Aeroportul Avram Iancu
de la 368 lei 24 Ianuarie 2021
Marsilia - Cluj-Napoca AF 7665 Air France Airbus A320
10:40 Marseille Provence Aeroportul
Durată 9 ore 25 min 2 escale
20:05 Aeroportul Avram Iancu
A căuta 24 Ianuarie 2021
Lyon - Cluj-Napoca W6 3326 Wizz Air Airbus A320
16:55 Lyon Part-Dieu
Durată 2 ore 25 min Zbor direct
19:20 Aeroportul Avram Iancu
de la 485 lei 07 Februarie 2021
Toulouse - Cluj-Napoca IB 8741 Iberia Bombardier CRJ1000
15:25 Toulouse-Blagnac Aeroportul
Durată 8 ore 0 min 1 escală
23:25 Aeroportul Avram Iancu
A căuta 24 Ianuarie 2021

Toate zborurile către Cluj-Napoca

Cluj-Napoca

Bilete de avion din Paris către Cluj-Napoca
Cluj-Napoca

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. UniTicket.ro-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Politica privind cookie-urile. Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul UniTicket.ro.