Sistema de căutare UniTicket.ro vă va ajuta să aflați costul biletelor de avion către Italia. Vom compara prețurile online și vom găsi cele mai ieftine zboruri către Italia pe site-urile a 750 de companii aeriene și peste 100 de agenții verificate și de încredere. Tot ce trebuie să faceți este să alegeți datele zborului dumneavoastră.

Prețurile pentru bilete de avion către Italia

Mai jos veți găsi prețurile pentru zboruri directe către Italia din orașele România. Pe UniTicket.ro puteți compara costul biletelor de avion la casele de bilete din aeroport, agențiile de turism, sistema de rezervare timp de 5 minute.

București - Milano 0B 159 Blue Air Boeing 737-500
13:35 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 2 ore 15 min Zbor direct
15:50 Milano Linate Aeroportul
de la 58 lei 24 Iunie 2021
București - Roma 0B 1015 Blue Air Boeing 737-500
06:45 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 2 ore 0 min Zbor direct
08:45 Leonardo da Vinci-Fiumicino Aeroportul
de la 46 lei 03 Iulie 2021
București - Bologna FR 3991 Ryanair Boeing 737-800
11:10 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 2 ore 10 min Zbor direct
13:20 Guglielmo Marconi Aeroportul
de la 67 lei 10 Mai 2021
București - Veneția W6 3159 Wizz Air Airbus A321
06:10 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 2 ore 10 min Zbor direct
08:20 Treviso Aeroportul
de la 159 lei 06 Mai 2021
București - Catania 0B 145 Blue Air Boeing 737-400
08:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 2 ore 15 min Zbor direct
10:15 Catania-Fontanarossa Aeroportul
de la 87 lei 01 Mai 2021
București - Napoli W6 3153 Wizz Air Airbus A321
06:30 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 2 ore 5 min Zbor direct
08:35 Naples
de la 85 lei 02 Mai 2021
București - Florența 0B 119 Blue Air Boeing 737-500
07:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 2 ore 15 min Zbor direct
09:15 Firenze-Peretola Aeroportul
de la 117 lei 29 Septembrie 2021
București - Torino W6 3149 Wizz Air Airbus A321
06:15 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 2 ore 35 min Zbor direct
08:50 Turin Aeroportul
de la 143 lei 01 Mai 2021
București - Pisa FR 6285 Ryanair Boeing 737-800
16:45 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 2 ore 15 min Zbor direct
19:00 Pisa
de la 97 lei 01 Iunie 2021
București - Bari W6 3165 Wizz Air Airbus A320
13:20 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 1 ore 50 min Zbor direct
15:10 Palese Aeroportul
de la 102 lei 24 Aprilie 2021
București - Palermo FR 8501 Ryanair Boeing 737-800
11:55 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 2 ore 15 min Zbor direct
14:10 Falcone-Borsellino Aeroportul
de la 118 lei 05 Iunie 2021
București - Lamezia-Terme W6 3119 Wizz Air Airbus A320
14:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 2 ore 0 min Zbor direct
16:00 Lamezia Terme
de la 189 lei 17 Aprilie 2021
București - Alghero W6 3169 Wizz Air Airbus A321
12:55 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 2 ore 45 min Zbor direct
15:40 Alghero-Fertilia Aeroportul
de la 128 lei 14 Iunie 2021
București - Cagliari W6 3167 Wizz Air Airbus A320
13:05 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 2 ore 35 min Zbor direct
15:40 Cagliari Elmas Aeroportul
de la 118 lei 03 Iunie 2021
București - Pescara FR 5471 Ryanair Boeing 737-800
10:10 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 1 ore 45 min Zbor direct
11:55 Abruzzo Aeroportul
de la 143 lei 18 Aprilie 2021
București - Perugia W6 3151 Wizz Air Airbus A321
10:35 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 9 ore 0 min 1 escală
19:35 Sant Egidio Aeroportul
de la 246 lei 08 Mai 2021
București - Genova W6 3165 Wizz Air Airbus A320
10:15 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 5 ore 0 min 1 escală
15:15 Genoa Cristoforo Colombo Aeroportul
A căuta 23 Aprilie 2021
București - Ancona W6 3031 Wizz Air Airbus A321
16:50 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 15 ore 30 min 1 escală
08:20 Ancona Falconara Aeroportul
de la 214 lei 26 Mai 2021
București - Olbia RO 403 Tarom Airbus A319
06:45 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 5 ore 25 min 1 escală
12:10 Olbia Costa Smeralda Aeroportul
de la 193 lei 01 Mai 2021
București - Rimini W6 3089 Wizz Air Airbus A321
03:35 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 11 ore 45 min 2 escale
15:20 Miramare Aeroportul
de la 181 lei 14 Iunie 2021
București - Cuneo W6 3171 Wizz Air Airbus A321
16:20 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 18 ore 30 min 2 escale
10:50 Levaldigi Aeroportul
A căuta 23 Aprilie 2021
București - Trapani W6 3135 Wizz Air Airbus A320
04:30 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 9 ore 10 min 1 escală
13:40 Trapani-Birgi Aeroportul
de la 516 lei 23 Aprilie 2021
București - Verona W6 3165 Wizz Air Airbus A320
11:20 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 4 ore 50 min 1 escală
16:10 Verona Villafranca Aeroportul
de la 241 lei 20 Aprilie 2021
București - Reggio Calabria RO 403 Tarom Airbus A319
06:45 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 5 ore 45 min 1 escală
12:30 Tito Menniti Aeroportul
de la 420 lei 17 Aprilie 2021
București - Brindisi JU 643 Air Serbia ATR 42/ATR 72 FR/IT
12:40 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 8 ore 35 min 2 escale
21:15 Brindisi - Salento Aeroportul
A căuta 23 Aprilie 2021
București - Trieste 0B 113 Blue Air Boeing 737-800
04:10 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 15 ore 0 min 1 escală
19:10 Trieste - Friuli Venezia Giulia Aeroportul
A căuta 23 Aprilie 2021
Cluj-Napoca - Roma W6 3385 Wizz Air Airbus A320
15:15 Aeroportul Avram Iancu
Durată 2 ore 0 min Zbor direct
17:15 Ciampino-G. B. Pastine
de la 118 lei 17 Aprilie 2021
Cluj-Napoca - Bari W6 3397 Wizz Air Airbus A320
07:00 Aeroportul Avram Iancu
Durată 1 ore 40 min Zbor direct
08:40 Palese Aeroportul
A căuta 23 Aprilie 2021
Cluj-Napoca - Veneția W6 3391 Wizz Air Airbus A320
14:15 Aeroportul Avram Iancu
Durată 1 ore 50 min Zbor direct
16:05 Treviso Aeroportul
A căuta 23 Aprilie 2021
Cluj-Napoca - Bologna W6 3393 Wizz Air Airbus A320
06:25 Aeroportul Avram Iancu
Durată 1 ore 40 min Zbor direct
08:05 Guglielmo Marconi Aeroportul
de la 238 lei 15 Mai 2021

Costul biletului de avion către Italia depinde de mulți factori și se schimbă în fiecare zi. Atunci când căutăm, avem în vedere toți acești factori: clasa econom sau clasa business, zbor direct sau cu escală, cu bagaj de cală sau doar cu bagaj de mână, pentru a vă oferi cele mai ieftine zboruri către Italia.

Note despre Italia

Numele oficial al țării: Republica Italiană
Locația țării: Europa de Sud
Limba oficiala: Italiană
Unitate monetara: EUR
Populație Italia: 61482297
Capitala Italia: Roma
Cod telefonic: +39
Numele domeniului: .IT

Bilete de avion către Italia
Italia

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. UniTicket.ro-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Politica privind cookie-urile. Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul UniTicket.ro.