Sistema de căutare UniTicket.ro vă va ajuta să aflați costul biletelor de avion către Regatul Unit. Vom compara prețurile online și vom găsi cele mai ieftine zboruri către Regatul Unit pe site-urile a 750 de companii aeriene și peste 100 de agenții verificate și de încredere. Tot ce trebuie să faceți este să alegeți datele zborului dumneavoastră.

Prețurile pentru bilete de avion către Regatul Unit

Mai jos veți găsi prețurile pentru zboruri directe către Regatul Unit din orașele România. Pe UniTicket.ro puteți compara costul biletelor de avion la casele de bilete din aeroport, agențiile de turism, sistema de rezervare timp de 5 minute.

București - Londra W6 3007 Wizz Air Airbus A321
15:35 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 20 min Zbor direct
18:55 Luton
de la 85 lei 05 August 2021
București - Birmingham 0B 151 Blue Air Boeing 737-800
07:30 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 30 min Zbor direct
11:00 Birmingham Aeroportul
de la 95 lei 05 August 2021
București - Liverpool W6 3011 Wizz Air Airbus A320
19:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 40 min Zbor direct
22:40 John Lennon Aeroportul
de la 100 lei 05 August 2021
București - Doncaster W6 3015 Wizz Air Airbus A321
20:40 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 25 min Zbor direct
00:05 Doncaster Sheffield Aeroportul
de la 261 lei 05 August 2021
București - Glasgow 0B 141 Blue Air Boeing 737-300
07:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 4 ore 0 min Zbor direct
11:00 Glasgow
de la 173 lei 03 August 2021
București - Bristol FR 5342 Ryanair Boeing 737-800
15:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 35 min Zbor direct
18:35 Bristol Aeroportul
de la 119 lei 05 August 2021
București - Manchester KL 1372 KLM Boeing 737-800
04:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 5 ore 55 min 1 escală
09:55 Manchester Aeroportul
de la 94 lei 05 August 2021
București - Newcastle RO 373 Tarom Boeing 737-300
14:50 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 5 ore 50 min 1 escală
20:40 Newcastle
A căuta 05 August 2021
București - Edinburgh SK 1782 Scandinavian Airlines Airbus A320 NEO
10:15 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 5 min 1 escală
16:20 Edinburgh Aeroportul
de la 98 lei 12 August 2021
București - Exeter RO 383 Tarom Airbus A319
11:10 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 7 ore 15 min 1 escală
18:25 Exeter
A căuta 05 August 2021
București - Aberdeen KL 1372 KLM Boeing 737-800
04:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 15 min 1 escală
10:15 Aberdeen
A căuta 05 August 2021
București - Leeds RO 391 Tarom Airbus A319
10:20 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 55 min 1 escală
17:15 Leeds Bradford
A căuta 05 August 2021
București - Cardiff KL 1372 KLM Boeing 737-800
04:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 5 ore 45 min 1 escală
09:45 Cardiff Aeroportul
A căuta 05 August 2021
București - Norwich RO 363 Tarom Boeing 737-800
14:50 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 20 min 1 escală
21:10 Norwich
A căuta 05 August 2021
București - Newquay RO 391 Tarom Airbus A319
10:20 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 7 ore 15 min 1 escală
17:35 Newquay Cornwall Aeroportul
A căuta 05 August 2021
București - Inverness BA 887 British Airways Airbus A320
13:55 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 7 ore 20 min 1 escală
21:15 Inverness Aeroportul
A căuta 05 August 2021
București - Bournemouth 0B 129 Blue Air Boeing 737-800
05:05 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 13 ore 30 min 2 escale
18:35 Bournemouth Aeroportul
A căuta 05 August 2021
București - Belfast RO 361 Tarom Boeing 737-800
06:35 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 15 min 1 escală
12:50 George Best Belfast City Aeroportul
de la 137 lei 10 August 2021
București - Southampton KL 1374 KLM Boeing 737-700
11:55 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 0 min 1 escală
17:55 Southampton Aeroportul
A căuta 05 August 2021
București - Durham Tees Valley KL 1372 KLM Boeing 737-800
04:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 10 min 1 escală
10:10 Durham Tees Valley Aeroportul
A căuta 05 August 2021
Cluj-Napoca - Londra W6 3303 Wizz Air Airbus A320
11:10 Aeroportul Avram Iancu
Durată 3 ore 0 min Zbor direct
14:10 Luton
de la 60 lei 05 August 2021
Cluj-Napoca - Birmingham W6 3315 Wizz Air Airbus A320
06:45 Aeroportul Avram Iancu
Durată 3 ore 10 min Zbor direct
09:55 Birmingham Aeroportul
A căuta 05 August 2021
Cluj-Napoca - Doncaster W6 3313 Wizz Air Airbus A320
20:30 Aeroportul Avram Iancu
Durată 3 ore 5 min Zbor direct
23:35 Doncaster Sheffield Aeroportul
de la 124 lei 30 Iulie 2021
Cluj-Napoca - Liverpool W6 3311 Wizz Air Airbus A320
18:00 Aeroportul Avram Iancu
Durată 3 ore 5 min Zbor direct
21:05 John Lennon Aeroportul
de la 183 lei 05 August 2021
Cluj-Napoca - Edinburgh RO 644 Tarom Boeing 737-300
12:10 Aeroportul Avram Iancu
Durată 6 ore 25 min 1 escală
18:35 Edinburgh Aeroportul
A căuta 05 August 2021
Cluj-Napoca - Bristol LH 1673 Lufthansa Embraer 195
04:05 Aeroportul Avram Iancu
Durată 7 ore 50 min 1 escală
11:55 Bristol Aeroportul
A căuta 05 August 2021
Cluj-Napoca - Belfast W6 3301 Wizz Air Airbus A320
04:20 Aeroportul Avram Iancu
Durată 8 ore 10 min 1 escală
12:30 George Best Belfast City Aeroportul
A căuta 05 August 2021
Cluj-Napoca - Glasgow W6 3301 Wizz Air Airbus A320
04:20 Aeroportul Avram Iancu
Durată 8 ore 5 min 1 escală
12:25 Glasgow
A căuta 05 August 2021
Cluj-Napoca - Manchester LH 1669 Lufthansa Embraer 195
12:20 Aeroportul Avram Iancu
Durată 5 ore 30 min 1 escală
17:50 Manchester Aeroportul
de la 198 lei 21 Septembrie 2021
Cluj-Napoca - Inverness W6 3301 Wizz Air Airbus A320
04:20 Aeroportul Avram Iancu
Durată 7 ore 55 min 1 escală
12:15 Inverness Aeroportul
A căuta 05 August 2021

Costul biletului de avion către Regatul Unit depinde de mulți factori și se schimbă în fiecare zi. Atunci când căutăm, avem în vedere toți acești factori: clasa econom sau clasa business, zbor direct sau cu escală, cu bagaj de cală sau doar cu bagaj de mână, pentru a vă oferi cele mai ieftine zboruri către Regatul Unit.

Zboruri directe către Regatul Unit zboară din 12 de orașe

Avioanele zboară spre Regatul Unit din 12 de orașe. Cele mai populare: București, Cluj-Napoca, Iași, Bacău, Chișinău. Cel mai ieftin bilet vă va costa în direcția Cluj-Napoca - Londra, începând de la 74 lei.

București de la 83 leiCluj-Napoca de la 74 leiIași de la 83 leiBacău de la 109 leiChișinău de la 222 lei
Constanța de la 143 leiCraiova de la 189 leiSatu Mare de la 163 leiSibiu de la 142 leiSuceava de la 127 lei
Târgu Mureș de la 570 leiTimișoara de la 107 lei

7 de companii aeriene zboară spre Regatul Unit

Puteți cumpăra bilete în Regatul Unit pentru un zbor direct la bordul a 7 de companii aeriene. Popular: Wizz Air, Blue Air, Wizz Air, Ryanair, Tarom. Cel mai rapid zbor spre Regatul Unit este 02:50, operat de Wizz Air (W9 3649) pe ruta Satu Mare - Londra

  • Wizz Air
  • Blue Air
  • Wizz Air
  • Ryanair
  • Tarom
  • British Airways
  • Air Moldova
  • 4 de modele de aeronave zboară spre Regatul Unit

    Cele mai populare aeronave: Airbus A320, Airbus A321, Boeing 737-800, Boeing 737-300. Cea mai rapidă aeronavă a Wizz Air Airbus A320, pe ruta Satu Mare - Londra. Pleacă la 17:30 de la Aeroportul Internațional Satu Mare și ajunge la Luton la 20:20, timpul de călătorie este 02:50.

  • Airbus A320
  • Airbus A321
  • Boeing 737-800
  • Boeing 737-300
  • Aeroporturile din Regatul Unit

    Zbor spre 4 de aeroporturi din Regatul Unit din 12 de orașe. Cele mai populare aeroporturi din Regatul Unit sunt: Birmingham Aeroportul, Doncaster Sheffield Aeroportul, Glasgow, Bristol Aeroportul.

    Birmingham Aeroportul de la 104 leiDoncaster Sheffield Aeroportul de la 146 leiGlasgow de la 193 leiBristol Aeroportul de la 123 lei

    Orașe din Regatul Unit

    Pentru a căuta zboruri către Regatul Unit pe zboruri regulate sau charter ale companiilor aeriene, selectați orașul de destinație din lista de mai jos. Pe pagina orașului, puteți să vă familiarizați cu prețurile biletelor, promoțiile și ofertele speciale ale companiilor aeriene către orașul selectat.предложениями авиакомпаний в выбранный город.

    Bilete de avion către Regatul Unit
    Regatul Unit

    Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

    Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. UniTicket.ro-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Politica privind cookie-urile. Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul UniTicket.ro.