Prețurile pentru bilete de avion din Iași către Faro

Găsiți zboruri ieftine din Iași către Faro și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind UniTicket.ro. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț de 326 de lei, cu o dată de plecare pe 16 August 2021.

Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Dum
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 

Cel mai ieftin zbor Iași - Faro găsit la ziua de 4 zile acum. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este de la 326 lei, cu plecarea la 16 August 2021. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi de la 1 759 lei. Acest bilet a fost găsit 5 zile acum, cu datele de plecare spre Faro pe 05 Iunie 2022 an, înapoi la Iași, pe 09 Iunie 2022 an

Bilete de avion Iași - Faro (IAS - FAO)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Iași la Faro pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Criterii de selectare: Pentru cele mai apropiate dateIeftine bilete de avionDurata călătorieiZboruri directe
16.08.2021 Luni
de la 326 lei KupiBilet.ru
Economică Găsit 2021-07-26
1 escală 31 ore 35 min
Găsiți zboruri
21.08.2021 Sâmbătă
de la 326 lei KupiBilet.ru
Economică Găsit 2021-07-26
1 escală 47 ore 0 min
Găsiți zboruri
18.08.2021 Miercuri
de la 329 lei KupiBilet.ru
Economică Găsit 2021-07-26
1 escală 23 ore 0 min
Găsiți zboruri
17.08.2021 Marţi
de la 335 lei Kiwi.com
Economică Găsit ieri
1 escală 17 ore 0 min
Găsiți zboruri
19.08.2021 Joi
de la 341 lei KupiBilet.ru
Economică Găsit 2021-07-26
1 escală 62 ore 15 min
Găsiți zboruri
19.08.2021 Joi
de la 346 lei KupiBilet.ru
Economică Găsit 2021-07-26
2 escale 29 ore 0 min
Găsiți zboruri
18.08.2021 Miercuri
de la 356 lei KupiBilet.ru
Economică Găsit 2021-07-26
2 escale 30 ore 40 min
Găsiți zboruri
16.08.2021 Luni
de la 416 lei Kiwi.com
Economică Găsit 2021-07-26
2 escale 17 ore 50 min
Găsiți zboruri
18.08.2021 Miercuri
de la 424 lei KupiBilet.ru
Economică Găsit 2021-07-26
3 escale 38 ore 40 min
Găsiți zboruri
20.08.2021 Vineri
de la 438 lei Kiwi.com
Economică Găsit 2021-07-26
2 escale 29 ore 5 min
Găsiți zboruri
20.08.2021 Vineri
de la 439 lei KupiBilet.ru
Economică Găsit 2021-07-26
1 escală 40 ore 55 min
Găsiți zboruri
19.08.2021 Joi
de la 472 lei Aviakassa
Economică Găsit 2021-07-26
3 escale 34 ore 45 min
Găsiți zboruri
20.08.2021 Vineri
de la 477 lei Aviakassa
Economică Găsit 2021-07-26
3 escale 43 ore 40 min
Găsiți zboruri
21.08.2021 Sâmbătă
de la 489 lei KupiBilet.ru
Economică Găsit 2021-07-26
2 escale 53 ore 45 min
Găsiți zboruri
16.08.2021 Luni
de la 525 lei KupiBilet.ru
Economică Găsit 2021-07-26
3 escale 35 ore 25 min
Găsiți zboruri
17.08.2021 Marţi
de la 556 lei Kiwi.com
Economică Găsit ieri
2 escale 14 ore 35 min
Găsiți zboruri
21.08.2021 Sâmbătă
de la 597 lei KupiBilet.ru
Economică Găsit 2021-07-26
3 escale 47 ore 10 min
Găsiți zboruri
17.08.2021 Marţi
de la 1 495 lei Mytrip.com
Economică Găsit ieri
3 escale 30 ore 0 min
Găsiți zboruri

Zboruri dus-întors Iași - Faro

Costul biletelor de avion pe ruta Iași - Faro (Portugalia) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 5 zile acum, prețul său a fost de la 1 759 lei, pleacă spre Faro pe 05 Iunie 2022 an și se întoarce la Iasi la 09 Iunie 2022 an.

Criterii de selectare: Pentru cele mai apropiate dateIeftine bilete de avionDurata șederiiZboruri directe
Lufthansa CityLine CL 1541 Zbor de dimineață
Plecare 05.06.22 07:35, Dum
2 escale Durata șederii 4 zile
Retur 09.06.22 15:15, Jo

Orarul de zboruri Iași - Faro 2021

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Iași și la ce oră sosesc în Faro. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Orarul zborurilor nu a fost găsit

Selectați o dată pentru a căuta zboruri ieftine către destinație.

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Informații zbor de la Iași la Faro

Zborul de la Iași la Faro, cu excepția escalei, durează de 04:41 ore, distanța dintre orașe este de 3106 km sau 1929 mile. Primul avion de dimineață de la Iași pleacă spre Faro la 17:05. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 16:05.

Airplane

Doar dus

de la 326 lei

Airplane

Dus-întors

de la 1 759 lei

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

17:05

The latest flight

Durata zborului

09:45

distance

Distanța

3106 km

Cel mai rapid bilet de avion Iași - Faro de la Blue Air cu numărul cursei 0B 6831 zboară la 09:45 minute cu plecare de la Aeroportul Internațional Iași la ora 04:20 și ajunge la 14:05 la Faro Aeroportul. Acest zbor este operat pe o avia linie modernă Boeing 737-800.

Linii aeriene

Zbor direct

0 companii aeriene zboară de la Iași la Faro cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este .

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Iași la Faro de la 2 companii aeriene:

  • Wizz Air: Paris, Helsinki
  • Blue Air: Helsinki

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Iași este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 1 aeroport din Faro.

Aeroporturile din Iași

Aeroportul Internațional Iași  ~ 8 km*

Aeroporturile din Faro

Faro Aeroportul  ~ 3 km*

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Iași - Faro zboară 3 modele de aeronave de la 2 companii aeriene. Cel mai rapid avion Boeing 737-800, de la compania Blue Air.

  • Airbus A319
  • Airbus A320
  • Boeing 737-800

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Iași la Faro cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Iași către Portugalia

Lista biletelor de avion din Iași către Portugalia achiziționate pe site-ul UniTicket.ro în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Iași - Lisabona W6 3677 Wizz Air Airbus A320
03:15 Aeroportul Internațional Iași
Durată 8 ore 55 min 1 escală
12:10 Lisbon Portela Aeroportul
de la 209 lei 04 August 2021
Iași - Porto W6 3677 Wizz Air Airbus A320
03:15 Aeroportul Internațional Iași
Durată 9 ore 45 min 1 escală
13:00 Porto Aeroportul
de la 187 lei 03 August 2021
Iași - Funchal W6 3675 Wizz Air Airbus A320
11:15 Aeroportul Internațional Iași
Durată 13 ore 0 min 2 escale
00:15 Madeira Aeroportul
de la 421 lei 05 Octombrie 2021
Iași - Faro 0B 6831 Blue Air Boeing 737-800
04:20 Aeroportul Internațional Iași
Durată 9 ore 45 min 1 escală
14:05 Faro Aeroportul
de la 326 lei 16 August 2021

Zboruri ieftine de la România la Faro

Cele mai ieftine zboruri din orașele din România la Faro găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

București - Faro RO 381 Tarom Boeing 737-800
06:40 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 7 ore 50 min 1 escală
14:30 Faro Aeroportul
de la 123 lei 14 August 2021
Craiova - Faro W6 3753 Wizz Air Airbus A320
03:10 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 10 ore 55 min 1 escală
14:05 Faro Aeroportul
de la 291 lei 01 August 2021
Timișoara - Faro W6 3551 Wizz Air Airbus A320
12:55 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
Durată 9 ore 50 min 2 escale
22:45 Faro Aeroportul
de la 175 lei 01 August 2021
Iași - Faro 0B 6831 Blue Air Boeing 737-800
04:20 Aeroportul Internațional Iași
Durată 9 ore 45 min 1 escală
14:05 Faro Aeroportul
de la 326 lei 16 August 2021
Sibiu - Faro W6 3781 Wizz Air Airbus A320
04:45 Aeroportul Internațional Sibiu
Durată 8 ore 30 min 1 escală
13:15 Faro Aeroportul
A căuta 07 August 2021

Faro

Bilete de avion din Iași către Faro
Faro
Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. UniTicket.ro-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Politica privind cookie-urile. Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul UniTicket.ro.