Prețurile pentru bilete de avion din Suceava către Veneția

Găsiți zboruri ieftine din Suceava către Veneția și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind UniTicket.ro. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț de 89 de lei, cu o dată de plecare pe 30 Iulie 2021.

Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Dum
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 

Cel mai ieftin zbor Suceava - Veneția găsit la ziua de 2 zile acum. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este de la 89 lei, cu plecarea la 30 Iulie 2021. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi de la 267 lei. Acest bilet a fost găsit 1 o săptămână acum, cu datele de plecare spre Veneția pe 13 August 2021 an, înapoi la Suceava, pe 16 August 2021 an

Bilete de avion Suceava - Veneția (SCV - VCE)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Suceava la Veneția pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Criterii de selectare: Pentru cele mai apropiate dateIeftine bilete de avionDurata călătorieiZboruri directe
06.08.2021 Vineri
de la 192 lei Kiwi.com
Economică Găsit ieri
fără escale 4 ore 0 min
Găsiți zboruri

Zboruri dus-întors Suceava - Veneția

Costul biletelor de avion pe ruta Suceava - Veneția (Italia) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 1 o săptămână acum, prețul său a fost de la 267 lei, pleacă spre Veneția pe 13 August 2021 an și se întoarce la Suceava la 16 August 2021 an.

Criterii de selectare: Pentru cele mai apropiate dateIeftine bilete de avionDurata șederiiZboruri directe
Ryanair FR 4746 Zbor de dimineață
Plecare 13.08.21 07:25, Vi
Zbor direct Durata șederii 3 zile
Retur 16.08.21 11:15, Lu

Orarul de zboruri Suceava - Veneția 2021

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Suceava și la ce oră sosesc în Veneția. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Orarul zborurilor nu a fost găsit

Selectați o dată pentru a căuta zboruri ieftine către destinație.

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Informații zbor de la Suceava la Veneția

Zborul de la Suceava la Veneția, cu excepția escalei, durează de 01:58 ore, distanța dintre orașe este de 1096 km sau 681 mile. Primul avion de dimineață de la Suceava pleacă spre Veneția la 17:55. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 08:35.

Airplane

Doar dus

de la 89 lei

Airplane

Dus-întors

de la 267 lei

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

17:55

The latest flight

Durata zborului

10:20

distance

Distanța

1096 km

Cel mai rapid bilet de avion Suceava - Veneția de la Tarom cu numărul cursei RO 810 zboară la 10:20 minute cu plecare de la Aeroportul Internațional "Ştefan cel Mare" la ora 02:20 și ajunge la 12:40 la Venice Marco Polo Aeroportul. Acest zbor este operat pe o avia linie modernă ATR 72.

Linii aeriene

Zbor direct

0 companii aeriene zboară de la Suceava la Veneția cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este .

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Suceava la Veneția de la 3 companii aeriene:

  • Wizz Air: Helsinki, Paris, Chișinău
  • Tarom: București, Roma
  • Wizz Air: Milano, Barcelona

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Suceava este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 2 aeroport din Veneția.

Aeroporturile din Suceava

Aeroportul Internațional "Ştefan cel Mare"  ~ 12 km* de la 790 lei

Aeroporturile din Veneția

Venice Marco Polo Aeroportul  ~ 8 km* de la 790 leiTreviso Aeroportul  ~ 26 km*

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Suceava - Veneția zboară 7 modele de aeronave de la 3 companii aeriene. Cel mai rapid avion ATR 72, de la compania Tarom.

  • ATR 72
  • Airbus A318/319/320/321
  • Airbus A319
  • Airbus A320
  • Airbus A321
  • Boeing 737-800
  • Embraer 190

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Suceava la Veneția cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Suceava către Italia

Lista biletelor de avion din Suceava către Italia achiziționate pe site-ul UniTicket.ro în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Suceava - Roma W6 3611 Wizz Air Airbus A320
12:20 Aeroportul Internațional "Ştefan cel Mare"
Durată 2 ore 20 min Zbor direct
14:40 Ciampino-G. B. Pastine
de la 64 lei 03 August 2021
Suceava - Milano RO 810 Tarom ATR 42/ATR 72 FR/IT
03:30 Aeroportul Internațional "Ştefan cel Mare"
Durată 8 ore 0 min 2 escale
11:30 Milano Malpensa Aeroportul
de la 51 lei 04 August 2021
Suceava - Veneția RO 810 Tarom ATR 72
02:20 Aeroportul Internațional "Ştefan cel Mare"
Durată 10 ore 20 min 2 escale
12:40 Venice Marco Polo Aeroportul
de la 89 lei 30 Iulie 2021
Suceava - Catania RO 810 Tarom ATR 72
02:20 Aeroportul Internațional "Ştefan cel Mare"
Durată 10 ore 10 min 2 escale
12:30 Catania-Fontanarossa Aeroportul
de la 193 lei 03 August 2021
Suceava - Napoli W9 3605 Wizz Air Airbus A321
08:35 Aeroportul Internațional "Ştefan cel Mare"
Durată 9 ore 50 min 1 escală
18:25 Naples
de la 261 lei 06 August 2021

Zboruri ieftine de la România la Veneția

Cele mai ieftine zboruri din orașele din România la Veneția găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

București - Veneția W6 3159 Wizz Air Airbus A321
06:10 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 2 ore 10 min Zbor direct
08:20 Treviso Aeroportul
de la 174 lei 01 August 2021
Cluj-Napoca - Veneția W6 3391 Wizz Air Airbus A320
14:15 Aeroportul Avram Iancu
Durată 1 ore 50 min Zbor direct
16:05 Treviso Aeroportul
de la 129 lei 03 August 2021
Craiova - Veneția W6 3753 Wizz Air Airbus A320
03:10 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 10 ore 45 min 1 escală
13:55 Venice Marco Polo Aeroportul
A căuta 03 August 2021
Timișoara - Veneția W6 3557 Wizz Air Airbus A320
11:00 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
Durată 1 ore 35 min Zbor direct
12:35 Treviso Aeroportul
de la 104 lei 03 August 2021
Iași - Veneția W6 3669 Wizz Air Airbus A320
14:15 Aeroportul Internațional Iași
Durată 2 ore 15 min Zbor direct
16:30 Treviso Aeroportul
de la 140 lei 03 August 2021

Veneția

Bilete de avion din Suceava către Veneția
Veneția
Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. UniTicket.ro-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Politica privind cookie-urile. Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul UniTicket.ro.